fbpx
PATRYCJA WOJNOWSKA2018-03-01T09:55:46+00:00

PATRYCJA WOJNOWSKA

Sport od zawsze był w moim życiu. Zaczęłam od pływania w pierwszej  klasie szkoly podstawowej. Trenowałam wyczynowo 8lat, następnie 2 lata synchronicznego pływania jednocześnie trenując lekkoatletykę. Z lekkiejatletyki przerzuciłam się na tenis zimny oraz naukę tańca w takich szkołach jak Cube Dance Academy oraz FnF, po tańcu przyszła kolej na jeździectwo oraz fitness. Aż w styczniu 2015r trafiłam na Lejdis Studio.
To była miłość od pierwszego spinu. Ale nie na długo bo po 6 miesiącach trenowania pole dance zaszłam w ciąże. Musiałam przerwać treningi pole dance, ale nie aktywność fizyczną. Do ostatniego dnia ciąży ćwiczyłam fitness i chodziłam na siłownię. Dwa miesiące po urodzeniu córki wróciłam do fitnessu a po 10 miesiącach do pole dance. W ciąży przytyłam 20kg. Tak mnie to zmotywowało , ze zrobiłam kurs Instruktora Fintess oraz zaczęłam trenować Cross Fit. Wkrótce potem zostałam trenerem Pole dance i Aerial Hoop.

Kocham aktywność fizyczna i staram się moja pasja motywować innych do ruchu oraz jak największa ilość osób zarazić miłością do pole dance ❤